w portalu  | na forum
szukaj w bazie kalorii
dla kobiet, o kobietach
kobieta, kobiety
Forum dla kobiet:
Różności:

kalkulatory dla kobiet:

testy dla kobiet:

Patronat medialny:

vortal o kobietach
FAQ - najczęściej zadawane pytania
najczęściej zadawane pytania | instrukcja korzystania z BBcode

Problemy Logowania i Rejestracji
Dlaczego nie mogę się zalogować?
Dlaczego w ogóle muszę się rejestrować?
Dlaczego zotałem wylogowywany?
Zgubiłem moje hasło!
Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!
Nie przyszedł do mnie e-mail po rejestracji
Rejestrowałem się kiedyś ale nie mogę się już logować!

Preferencje i Ustawienia Użytkowników
Jak mogę zmienić swoje ustawienia?
Jak mogę wyświetlić obrazek pod moją ksywką?
Jak mogę zmienić swoją rangę?

Problemy z Pisaniem
Jak mogę napisać temat na forum?
Jak odpowiadać na forum?
Jak komentować artykuły
Jak mogę zmienić lub usunąć post?
Jak mogę dodać podpis (sygnaturę) do mojego postu?
Jak mogę utworzyć ankietę?
Jak mogę zmienić lub usunąć ankietę?
Dlaczego nie mogę głosować w ankietach?

Formatowanie i Typy Tematów
Czym jest BBCode?
Czy mogę używać HTML?
Czym są Uśmieszki?
Czy mogę dodawać Obrazki?
Czym są Tematy Przyklejone?
Czym są Tematy Zablokowane?

Poziomy Użytkowników
Kim są Administratorzy?
Kim są Moderatorzy?

Prywatne Wiadomości
Brak opcji prywatnych wiadomościDlaczego nie mogę się zalogować?
A zarejestrowałeś się? Najpierw musisz się raz zarejestrować a następnie raz aktywować swoją rejestrację aby móc się regularnie logować na forum. A może zostałeś wyrzucony z forum (jeśli tak się stało zobaczysz odpowiednią informację)? W takim wypadku skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum aby poznać powód tego. Jeżeli zarejestrowałeś się, nie zostałeś wyrzucony a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło. Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest oczyść Cookies swojej przeglądarki, zrestartuj ją i ponownie spróbuj się zalogować. Jeśli nic nie pomaga skontaktuj się z administratorem forum.

Dlaczego w ogóle muszę się rejestrować?
Nie przewidujemy możliwości pisania postów czy uczestniczenia w ankietach przez anonimowych Użytkowników. Jednorazowa rejestracja i aktywacja zajmuje tylko chwilę i naprawdę zalecamy jej dokonanie.

Dlaczego zotałem wylogowywany?
Automatyczne wylogowanie nastąpiło po kilku godzinach od logowania. Zapobiega to wykorzystaniu twojego konta przez kogokolwiek innego. Pamiętaj aby się wylogowywać przed opuszczeniem Portalu, szczególnie gdy korzystasz z publicznego komputera, np. w bibliotece, kawiarni internetowej czy na uczelni.

Zgubiłem moje hasło!
Nie panikuj! Twoje hasło co prawda nie może zostać odzyskane, ale można je wyczyścić. Aby to zrobić przejdź na stronę logowania i kliknij Zapomniałem hasła, oraz postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami a szybko wrócisz na forum

Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować!
Na początek sprawdź czy wpisujesz poprawny login i hasło. Jeżeli te są w porządku to problemem może być brak aktywacji. Po rejestracji powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z linkiem aktywującym Twoją rejestrację. Jeżeli otrzymałeś email postępuj zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi, a jeśli nie otrzymałeś email'a, to czy jesteś pewien, że podałeś właściwy adres? Jeśli korzystasz z bezpłatnych kont pocztowych i nie możesz odnaleźć emaila w skrzynce odbiorczej sprawdź czy aktywujący email nie trafił do katalogu Spam. Jednym z powodów wykorzystania aktywacji jest redukcja dostępu do forum osób nieporządanych, które zechcą je spamować lub obrażać użytkowników. Jeżeli jesteś pewien, że podałeś właściwy email spróbuj skontaktować się z administratorem forum.

Nie przyszedł do mnie e-mail po rejestracji
Jeśli nie dostałeś wiadomości email z linkiem aktywującym od razu po rejestracji być może używasz bezpłatnego konta pocztowego, w zależności od portalu musisz odczekać nawet do kilku dni. Polecamy korzystanie z poczty na Gmail.com

Rejestrowałem się kiedyś ale nie mogę się już logować!
Najbardziej prawdopodobne powody takiego stanu to: wpisałeś niewłaściwy login i hasło (poszukaj email'a, który dostałeś po rejestracji) lub administrator usunął twoje konto z jakiegoś powodu. Być może stało się tak, ponieważ nic nie napisałeś? Często administratorzy usuwają użytkowników, którzy w ogóle nic nie napisali aby zmniejszyć rozmiar bazy danych. Spróbuj zarejestrować się ponownie i bądź aktywny w dyskusjach.

Jak mogę zmienić swoje ustawienia?
Wszystkie twoje ustawienia (jeśli jesteś zarejestrowany) są przechowywane w bazie danych. Aby je zmienić kliknij w odnośnik zmień swoje dane (znajduje się na górze strony). To pozwoli ci zmienić wszystkie ustawienia.

Jak mogę wyświetlić obrazek pod moją ksywką?
Pod twoją nazwą użytkownika przy czytaniu postów mogą być dwa obrazki. Pierwszy jest związany z twoją rangą, zwykle ma formę gwiazdek lub innych znaczków pokazujących jak dużo napisałeś postów lub jaki masz na nich status. Pod nim może znajdować się większy obrazek nazywany Emblematem, który z reguły dla każdego jest inny. To od administratora zależy czy zechce udostępnić funkcje Emblematów i w jaki sposób je udostępni. Jeżeli nie możesz z nich korzystać, to taka jest decyzja administratora i do niego możesz kierować pytania o jej powód (na pewno jest dobry!)

Jak mogę zmienić swoją rangę?
Przeważnie nie możesz zmienić nazwy swojej rangi (pojawiają się one pod nazwą użytkownika przy przeglądaniu tematu, oraz w twoim profilu, zależnie od szablonu). Większość for używa rang aby zaznaczyć liczbę postów, które napisałeś, i aby wyróżnić konkretne osoby, np. moderatorzy czy administratorzy mogą mieć specjalną rangę. Prosimy nie pisać specjalnie postów tylko po to, aby otrzymać wyższą rangę. W takim wypadku moderator lub administrator po prostu ręcznie ją zmniejszy.

Jak mogę napisać temat na forum?
To proste, zarejestruj się, aktywuj rejestrację, a następnie zaloguj. Wedjdź w wybrane forum i kliknij w ikonę Nowy temat. Pamiętaj o stosowaniu się do zasad Regulaminu.

Jak odpowiadać na forum?
To proste, po zalogowaniu się wejdź do wybranego tematu (wątku) i kliknij w ikonę Odpowiedz. Pamiętaj o stosowaniu się do zasad Regulaminu.

Jak komentować artykuły
To proste, po zalogowaniu się wejdź do wybranego artykułu, przeczytaj go, wpisz swój komentarz do formularza pod artykułem i kliknij w Dodaj komentarz. Pamiętaj o stosowaniu się do zasad Regulaminu.

Jak mogę zmienić lub usunąć post?
Jeżeli nie jesteś administratorem lub moderatorem forum możesz jedynie zmieniać lub usuwać własne posty. Aby zmienić post (jest to możliwe jedynie przez 3 godziny po napisaniu postu) kliknij w przycisk zmień przy własnym poście. Po zapisaniu zmian pod postem pojawi się informacja o dacie ostatniej zmiany. Nie zostanie ona dodana jeśli post został zmieniony przez administratorów lub moderatorów (za wyjątkiem poprawiania błędnych linków czy kodu phpBB, powinni oni powiadomić co zmienili i dlaczego). Aby usunąć swój lub nie swój post zwróć się z prośbą do Administratora.

Jak mogę dodać podpis (sygnaturę) do mojego postu?
Aby dodać podpis do wiadomości musisz najpierw go stworzyć w zakładce edytuj swoje dane. Po stworzeniu podpisu zostanie on automatycznie wyświetlany przy każdym Twoim poście.

Jak mogę utworzyć ankietę?
Jeśli chcesz aby do Twojego wątku załączona była ankieta, zwróć się do Administratora

Jak mogę zmienić lub usunąć ankietę?
W wątku z Twoją ankieta zwróć się do administratora z prośbą o zmiany

Dlaczego nie mogę głosować w ankietach?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować w ankietach (aby zapobiec fałszowaniu wyników).

Czym jest BBCode?
BBCode jest specjalną implementacją HTML'a. Sam BBCode jest podobny stylowo do HTML'a, znaczniki są zawarte w nawiasach kwadratowych [ i ] a nie < i > oraz oferuje większą kontrolę nad tym co i jak będzie wyświetlane. Więcej informacji o BBCode znajdziesz w instrukcji korzystania z BBcode

Czy mogę używać HTML?
Niestety ale na forum ByćKobietą.pl nie można stosować znaczników HTML

Czym są Uśmieszki?
Uśmieszki, albo Ikony Emocji są małymi grafikami, które mogą być używane do wyrażenia jakiegoś uczucia przez wstawienie krótkiego kodu, np. :) oznacza szczęście, :( oznacza smutek. Pełna lista ikon jest dostępna z formularza wysyłania postu. Spróbuj jednak nie nadużywać tych ikon, ponieważ mogą spowodować nieczytelność postu i moderator może zdecydować o usunięciu ich lub całego postu.

Czy mogę dodawać Obrazki?
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów, do tego celu używaj znacznika BBCode [img] - opisanego tutaj. Możesz jednak wstawiać wyłącznie takie obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze. Zalecamy korzystać z bezpłatnego serwera plików graficznych ImageShack.us

Czym są Tematy Przyklejone?
Tematy Przyklejone pojawiają się w przeglądzie for i tylko na pierwszej jego stronie. Najczęściej są dosyć ważne, więc w miarę możliwości powinieneś je czytać.

Czym są Tematy Zablokowane?
Zablokowane Tematy są ustawiane w ten sposób przez moderatora lub administratora. Nie możesz pisać w nich dalszych odpowiedzi oraz każda zawarta w nich ankieta jest automatycznie kończona. Powodów dla zamknięcia tematu może być bardzo wiele.

Kim są Administratorzy?
Administratorzy są ludźmi, którym przydzielono najwyższy poziom kontroli nad całym forum. Mogą oni kontrolować wszystkie aspekty działania forum, włącznie z ustawianiem uprawnień dostępu, usuwaniem użytkowników, tworzeniem grup, określaniem moderatorów itp. Mają także pełne możliwości moderacji na forach.

Kim są Moderatorzy?
Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie czuwają aby ludzie nie schodzili z tematu w dyskusjach oraz nie publikowali nieodpowiednich materiałow.

Brak opcji prywatnych wiadomości
Niestety na większości for Użytkownicy są zasypywaniu niechcianymi prywatnymi wiadomościami, dlatego na forum ByćKobietą.pl nie zdecydowaliśmy się wdrażać tej opcji

Ostatnio na forum: (wątki i komentarze)

Wiadomość dla Forumowiczów :)
jak zajsc w ciaze??
Napiszmy razem opowiadanie...
Czy mogę być w ciąży? Czy mogę być w ciąży?
Forum panieńskie 2007-2008
orgazm za orgazmem :)
Jestem mamą :)
szkolna miłość z ławki po latach... co robić? :)
Skojarzenia
Dokończ wyraz - zabawa
Linux..... czy ktoras z was uzywa
Na poprawę humoru!
Laptop dla najmłodszych
Torbiel a ciąża
Moda męska na brytyjskich targach
Makijaż codzienny i wieczorowy
Pamiętnik przyszłych mam - rady i porady :-)))
"Kalendarz dni płodnych" - Wasze opinie
Cudowny pierwszy pocałunek
Czy jestem w ciąży?
Trichotillomania
krwawienie po stosunku
Karta czy gotówka?
sex a spowiedź
Nowa Gwiazdka .
"Ile kalorii jeść, aby schudnąć?" - Wasze opinie
Nigdy nie miałem dziewczyny...
Zapalenie pęcherza
praca w mcdon..... itp
Test na czystość
Jaką lodówkę???
mój mąż znowu wyjeżdza ...
Podwójne działanie przeciwzmarszczkowe
Pomarańcza i wanilia
Brak ochoty na seks...
Dania mrożone
Łosoś po francusku Frosta
Jedwab w płynie
Nowa kolekcja czasomierzy
Makijaż z utrwalaczem - uczulenie?
Ostatnio dodane artykuły:

Krem z marchwi z Maroka
Krem z marchwi z Maroka
28 dni Bikini Body
28 dni Bikini Body
Jak wspierać rodzeństwo, by unikać konfliktów?
Jak wspierać rodzeństwo, by unikać konfliktów?
10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej
10 popularnych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej
Sałatka szpinakowa z boczkiem
Bóg jest młody
Przepisy na kosmetyki z lodówki
Problem - wypadanie włosów
Co dzieci czytają wiosną?
Wiosenne nowości dla dzieci i młodzieży
Jak kobiety zmieniają świat?
Całe miasto o tym mówi
Surówka witaminowa
Dereń i pigwowiec
3 sposoby na pozbycie się drugiego podbródka
Święto Kobiet - konkurs
Co mówić w czasie rozmowy kwalifikacyjnej?
Jak zbudować wizerunek firmy przyjaznej cudzoziemcom
Dieta na pamięć
Złe nawyki, które szkodzą naszym oczom
Regenerujące napoje
Suszone pomidory z ziołami
Prawdziwa historia z pazurem!
Ojcze nasz
Jakiego pracownika zatrudnić, a jakiego unikać?
Prawidłowa dieta = długie życie
Savoir-vivre w krajach muzułmańskich
Zmiany barwnikowe - niegroźne czy niebezpieczne?
Zmowa byłych żon
Obalamy mity na temat pieczywa
Zdrowa i lekka przekąska
Biografia księdza Kaczkowskiego
Cebula nadziewana pieczarkami
Co na katar?
Jak przygotować się do ciąży?
Weselne trendy 2018
Zima bez infekcji
Jak dbać o wzrok w pracy?
Przyjaciel włosów, skóry i paznokci
Czy istnieją produkty całkowicie bezcukrowe?
Czwarta władza
Masz blizny?
Jak przypadkiem zostać damą?
Super zboża powracają na nasze stoły!
Zdrowe jelita
Fermentacja i kiszonki
Nie odżywiaj swojego raka
Wyjątkowa biżuteria na Walentynki
Wybierz upominek dla drugiej połówki
Walentynkowy lipart
Literackie walentynki
Wyposażenie łazienki

Cookies: podczas przeglądania naszych stron oraz w trakcie logowania portal http://www.byckobieta.pl tworzy niewielkie pliki cookies. Zapisuje w nich wyłącznie informacje umożliwiające korzystanie z portalu, oraz z forum.

Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu ByćKobietą.pl są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie jest dozwolone wyłącznie za zgodą Autorów. Redakcja ByćKobietą.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.

© 2006-2018 ByćKobietą.pl - portal dla Kobiet
skrypt forum: © phpBB